Přijímací formulář - P. Kony

Zdravím.

#Jméno:
Pavel Kony

#Nick ve hře:
P. Kony

#Věk:
24

#Vlastníš originální verzi Arma 3 + APEX + funkční sluchátka s mikrofonem?
Ano, Ano, Ano

#Jaké máš zkušenosti s hraním Army 3?
Rok u jednotky Strategic Gaming (nyní rozpuštěna), hledám novou jednotku. (850+ hodin)
(osobní záznam u SG zde http://strategic-gaming.com/unit/?id=143 )

První půl rok jako Squad Medic (ACE3 Advanced Medical System), zhruba přes 20 operací + nějaké neofiko.
Druhý půl rok Utility Pilot, poslední měsíc jako velitel letky, zhruba 10 operací + nějaké neofiko.

+Tréningy/kurzy:
Základní, Pokročilý střelecký, Bojový zdravotník, Letecký základní, Letecký pilotní, Letecký CAS, Radio-operátor kurz, JFO.

+Cvičení:
MOUT, CQB, Konvoj procedury, Pokročilé manévry helikoptér, Orientační drill, S&D, Woodland combat, CCP, LZ Procedures, a další...

+Zkušenosti s TFAR3, ACE3, A3Sync softem, Teamspeak.

+Dvakrát jsem zkoušel být aktivní u MOR Czechoslovakia, ale jejich aktivita byla na A3 neuspokojivá, jeli hodně PvP, což já v armě nevyhledávám a jeden leader byl pěknej dick.

#Jak jsi nás našel a co očekáváš od hraní s námi?
Google... vybral jsem první stránku, která vypadala decentně a aktualizovaně, Vaši.

Očekávám strukturu, kooperaci, procedury a osobní postup.
Očekávám rozkazy.
Očekávám dospělé přirozené chování a komunitu, ale samozřejmě i nějaký "shits & giggles".

#Jaká je tvoje oblíbená/preferovaná pozice? (medik, raketomet atd.)
Medic, Pilot, Spotter,...
Jsem ochotný zkusit i cokoli nového, ale hluboko v srdci jsem byl vždycky fly-boy.

#Poznámka/komentáře ( volitelné ):
Jsem pro každou prdel, ale nebudu si rozumět s lidma, který se berou moc vážně a chovají se jako k*****, už na to nejsem moc zvědavej a je to jen hra.

+Často se pohybuji v Plzni, žiju ve středočeskym, když se u Vás zaprdim, rád někam někdy v budoucnu dorazim.

+Moje aktivita je 50 na 50. Někdy mi to vyjde, že jsem měsíc v kuse stále aktivní, druhý měsíc najedou můžou naskákat RL akce, kterým dám přednost atp, to jistě chápete.

+Další hry: Overwatch, Fallout 4, Dirt Rally, Rocket League, Prison Architect, Divinty: OS, Space Engineers, Witcher...

Děkuji za Váš čas, mějte se.
P.Kony

Mail: KtDodye@gmail.com
FB: oldKtD
Steam: KtDodye (http://steamcommunity.com/profiles/76561198045882052)

Re: Přijímací formulář - P. Kony

Dobra teda příteli,

tvůj zájem nás těší a snad se ti u nás bude i chvilku líbit :d. V každem případě postup je následovný. Je potřeba dojít k nám na TS a odchytnout si mě nebo Mozka nebo Yompa a hodíme řeč co a jak . . . .
Obrázek

Děkuji,

pokouším se narvat do hry vás modpack, zatím stále bez úspěchu.
Hodila by se pomocná ruka, došli mě nápady.

Hned jak to bude ready, jsem schopen dorazit ve čtvrtek do hry. =)

+EDIT: OK v momentě kdy jsem napsal tenhle reply, našel jsem způsob jak to rozchodit - normálka. Tak ve čtvrtek budu doufám ingame. =)

+EDIT2: I když to spustim s modpackem, stále to nevypadá, že by to jelo jak má. ACRE je nepřítomný, v Arsenalu nejsou žádné vysílačky, ACE3 taky nikde. Pomoc by se opět hodila, nemůžu najít žádné návody tady na foru. Program switfy je pro mě záhadou, nemůžu ho nikde najít, homepage nejde.

Kony stáhni si Discord a připoj se na náš kanál. Tam je nejvíc živo a najde se někdo, kdo ti pomůže a zajde ti na Teamspeak poradit.

Invite na Discord (doporučuju pak rovnou stáhnout celej program, je to náš hlavní komunikační prostředek):
https://discordapp.com/invite/0kvofCLNZE54XY2H

Návod na Swifty je na hlavní stránce webu, když si pod Swifty rozklikneš více. Pokud to nestačí, tak jak jsem psal...Discord a Teamspeak - tam nás najdeš.
Obrázek