Přijímací formulář - Dr. Dundee

Jméno: Richard

Nick ve hře: Dr. Dundee

Věk: 23

Vlastníš originální verzi Arma 3? Áno

Vlastníš datadisk Arma 3 - APEX? Nie, iba základ. V budúcnu som otvorený prípadnej kúpe DLC.

Vlastníš funkční sluchátka s mikrofonem? Áno. Vintage 5korunové geniusi, vata už odpadla :D

Jaké máš zkušenosti s hraním Army 3?
Kampaň cez warez, potom potom kúpa originálu a pár hodín na MP.
Potom som spoznal Milsim. S ním mám skúsenosti cca tri mesiace v 701. a následne cca šesť mesiacov v Task Force Spear. Taktiež samouk v starom editore misií, s Edenom som sa tiež už zoznámil. Čisto som hrál Milsim v pozícií od radového vojaka až po zeusa, myslím dokopy nejakých 300 hodín. Niečo mi ide lepšie, niečo horšie.

Jak jsi nás našel a co očekáváš od hraní s námi?
Odkázal a zdraví Vás Murra, môj parťák z TFS. Mám odkázať, že Vás pozdravuje a už nieje taký ako v BTK. [neviem čo tým myslí :)]
Milsim na úrovni ale s priestorom sa aj zabaviť. Tým myslím, že sa čas využíva hlavne na hranie a dobrú vojenčinu. Nemyslím tým nejaké salutovanie nadriadenému pri nástupoch, ktorý ma bude sekírovať len čo lognem do hry. V poslednom rade možnosť si zahrať čokoľvek, od radového strelca cez fire-team lídra po mision-makera. Samozrejme, ak dokážem, že na to mám a danú funkciu zvládnem.

aká je tvoje oblíbená/preferovaná pozice?
Zahrám si všetko čo bude nutné pre misiu hrať. Náročnejšie pozície ako napr. medik po menšom precvičení, je tomu už dva roky čo som hrál milsim naposledy. Najviac ma vždy bavilo veliť pechotnému družstvu a lietať s Black Hawkom. Taktiež hranie z pozície Zeusa alebo pomocného Zeusa.

Poznámka/komentáře ( volitelné )
Som nadšenec pre armádne simulátory už od čias Flashpointu. Čo sa týka mojej osobnosti je nutné vedieť len toľko, že mám rád týmovú prácu a pohľad na fungujúci systém. Občas dostanem celkom dobre nápady ako čokoľvek a akokoľvek vylepšiť. Keď však vidím, že niečo nefunguje, nemám problém nato poukázať a prípadne aj navrhnúť riešenie. Je to totiž aj moja práca v reálnom svete. Rešpektujem nadriadeného v rámci milsimu a roleplaye. Mimo hru ale vyžadujem rovnaké chovanie ako sám prechovávam k druhým. Veliteľ je pre mňa stále človek, ktorého reálne nepoznám a je to kamoš s ktorým sa hrám hru. Ak by teda nastala situácia, že sa vyjadrím k niečomu čo ma pri hraní vyložene vytáča a dotyčný to vezme ako útok na jeho osobu a mám sa s ním naťahovať, balím kufre a jedu off. Prišiel som si zahrať a baviť sa, nie riešiť hlúposti. Niežeby u Vás niečo nefungovalo :D ale mal som problém v milsime, mimo neho a preto na seba radšej vopred upozorňujem. Nedokážem čumieť do zeme a tváriť sa, že je všetko okey :)

Re: Přijímací formulář - Dr. Dundee

Vítáme tě u nás!

Murru můžeš taky pozdravit, my moc dobře víme co tím myslel. :D

V první řadě je potřeba zprovoznit si naše addony a ideálně dorazit na Discord. Hrajeme ve čtvrtek a v neděli od 20:00. Takže doraž někdy alespoň o 15 minut dříve a zahraj si s náma.

K tomu jak to u nás funguje. Jsme už převážně banda kamarádů co se zná x let. Občas se na něčem neshodneme, ale cizí názory respektujeme a zbytečně nic nehrotíme a názor hráčů nás zajímá. V každém případě u jakýchkoliv návrhů má konečné slovo vedení stodvojky, ale to je snad logické. :)
Obrázek