Přijímací formulář - Ruslan

Jméno: = Jirka

Nick ve hře: = Ruslan

Věk: = 44

Vlastníš originální verzi Arma 3? = Ano

Vlastníš datadisk Arma 3 - APEX? = Ano včetně všech DLC

Vlastníš funkční sluchátka s mikrofonem? = Ano [Zalman ZM-HPS300]

Jaké máš zkušenosti s hraním Army 3? = Armu hraji od Operation Flashpoint. Umím si vyhrát, udělat si vlastní misi a vyřádit se na ní. Arma denně v provozu, hraju jak doma tak i v práci. U 102nd získám disciplínu, kázeň, řád a naučím se být vojákem. Chci se učit trpělivosti, novým věcem a koordinované disciplinované spolupráci v bady týmu.

Jaká je tvoje preferovaná pozice? = Dobrá otázka?! Nemám vyhraněnou disciplínu, rád udělám co se ode mě čeká..
Naposledy upravil(a) Ruslan dne pát 30. čer 2017 1:06:23, celkem upraveno 1 x.

Re: Přijímací formulář - Ruslan

Díký za zájem, vždy potěší, když se k nám chce přidat někdo nový. Nicméně Ruslane, tvůj prozatímní projev a tvoje prezentace ve hře mne nepřesvědčuje o tom, že rekrutace ke 102nd je zrovna teď na pořadu dne. 102jka je parta vybraných lidí v rámci komunity, kterou tady vytváříme už několik let. Vždy se jednalo o pečlivě vybrané jedince ktere maji jak přispět ke hře tak k chodu klanu. Teď si nejsem uplně jistý, že nám máš co nabídnout. Možná je to absenci základního výcviku, který jsi projel jen jednou a očividně jsi nedával pozor, nebo je to dané denním hraním u misí, kde disciplína není zrovna vyžadována. Pleteš si světove strany, nehlídáš si budyho a výbavu bereš i tu kterou zrovna nepotřebuješ. Podle mne si ještě nepochopil o co se tu snažím a že nejde jen o to zahrát si ARMU. Hodně jsem nad tím přemýšlel a dospěl jsem po dohodě s velením k závěru, že ještě nenastal čas na tvoji rekrutaci. Proto s práva velení klanu dočasně pozastavuji tvoji rekrutaci na dobu neurčitou . Dokud mne nepřesvěčíš a ne jen mne ale i svoje spolubojovníky že máš na to se stát členem klubu.

Proti tomuto rozhodnutí není odvolání a případné dotazy ti rád zodpovím na TS v uzavřenem rozhovoru mezi čtyřma očima, kterému se nebraním .

Sgm. Vladan z boží vůle velitel :-)
Obrázek