Příjmací formulář - Demi

1
Jméno: Jakub Demjan

Nick ve hře: Demi

Věk: 22
Vlastníš originální verzi Arma 3? : Ano

Vlastníš datadisk Arma 3 - APEX : Ne, ale není problém dokoupit.

Vlastníš funkční sluchátka s mikrofonem: Ano

Jaké máš zkušenosti s hraním Army 3? : Bohužel přímo s hrou Arma 3 moc zkušenosti nemám , ale mám mnoha zkušeností z jiných stříleček. Vím že CS nebo BF jsou úplně o něčem jiném, ale o vojenskou strategii se zajímám od mala a v reálném životě hraji aktivně Airsoft, kde jsou postupy podobné a někdy dokonce úplně stejné jako používáte přímo ve hře co jsem viděl na vašich záznamech z misí.

Jak jsi nás našel a co očekáváš od hraní s námi? : Našel jsem vás přes známého který s vámi hraje a očekávám dobrou zábavu a naučení spousta nových věcí, které využiji jak ve hře, tak třeba i v Airsoftu.

Jaká je tvoje oblíbená/preferovaná pozice? ( medik, raketomet atd.): Nemám žádnou

Vím že nemám moc zkušeností které jsou v této hře hodně potřeba, ale velmi rychle se učím a s časem taky nemívám moc problém, jelikož pracuji jen na jednu směnu, takže nemám problém této hře věnovat více času a učit se co nejvíc to půjde.

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Re: Příjmací formulář - Demi

2
Tak tě u nás vítáme!

V první řadě je podstatný aby sis s námi párkrát zahrál a ujistil se, že se ti u nás líbí a že opravdu chceš být součástí naší jednotky.

Všiml jsem si, že na Discordu už jsi byl, tak pokud budeš potřebovat s něčím pomoct, tak se ptej tam a nebo dojdi na TS.

Naviděnou ve čtvrtek nebo v neděli. ;)
Obrázek
cron