Přijímací formulář - Cauli

1
Jméno: Vojta

Nick ve hře: Cauli

Věk: Sladkých 30

Vlastníš originální verzi Arma 3? Ano

Vlastníš DLC Apex a Global Mobilization? Apex, CSLA a Saharu, ostatní mám v plánu postupně dokoupit. GM je next

Vlastníš funkční sluchátka s mikrofonem? Ano
Jaké máš zkušenosti s hraním Army 3? Několik týdnů, hrál jsem cca týden. než jsem si přidal k vám

Jak jsi nás našel a co očekáváš od hraní s námi? Našel jsem vás přes komunitní stránku Army 3. Očekával jsem organizované hraní dospělých lidí, kteří se k sobě chovají slušně, mají trpělivost, dávají si zpětnou vazbu a zároveň je s nimi zábava. Přesně tohle všechno se děje.

Jaká je tvoje oblíbená/preferovaná pozice (medik, raketometčík apod.)? Aktuálně preferuji "support" pozice a kulomet, protože se ještě necítím pevný v kramflecích, ale chtěl bych si do budoucna udělat medický kurz, trochu více potrénovat vzdálenosti kvůli AT/AA a v daleké budoucnosti by mě zajímalo i létání.

Poznámka/komentáře (volitelné):
Mise jsou zajímavé, rozmanité, stejně tak jako přístup velení k nim, což mě velmi baví. Také se velmi cením toho, že se mi každý snaží pomoct ve věcech, které ještě tolik nezvládám a buddies si mě případně ještě "řídí". Cítím se tu velmi fajn a chodím s vámi rád hrát.
cron